Na rodinu som už pripravená!

Pôsobila ako speváčka v kapelách IMT Smile či Peha, ale už niekoľko rokov sa venuje sólovej kariére a darí sa jej. Pred pár dňami jej po troch rokoch vyšiel nový album Prežijú len milenci. Katarína Knechtová nám ochotne porozprávala o tom, prečo je láska aj pre ňu najväčšou hudobnou, ale najmä životnou motiváciou.
www.zenskyweb.sk Scan


V Indii jsem získala takový odstup, že jsem desku předělala

Katarína Knechtová navštívila loni Indii, což pro její uměleckou cestu bylo poměrně zásadní. Po návratu na Slovensko totiž přepsala písničky pro nové album, vydá je v letošním roce a dokončí prodloužené turné s kapelou, s níž by ji asi málokdo čekal.
www.novinky.cz


Môj svet sa zmenil, zoženštel

So sympatickou speváčkou sme sa stretli v šatni tesne pred jej koncertom v Martine. Napriek tomu, že je na Slovensku úspešná, nemá žiadne hviezdne maniere. Porozprávali sme sa o hudbe, živote a plánoch do nového roka. Viac v rozhovore.
zena.sme.sk


Knechtová si vianočný stromček pestuje doma v črepníku!

Pretože Vianoce s Jemnými sú príjemné Vianoce, musela v našom éteri dostať priestor aj veľmi sympatická a talentovaná speváčka Katka Knechtová! Ku kvalite slovenskej hudobnej scény bez pochýb prispela svojím príchodom aj východniarka Katka Knechtová. Jej pôsobenie v skupine IMT SMILE a Peha vyústilo do veľmi úspešnej sólovej kariéry.
www.jemne.sk


Cigánski diabli a Knechtová podporili Charity day Nadácie Markíza

Cigánski diabli a Knechtová sú na spoločnom turné po Slovensku, ktoré sa teší obrovskému úspechu a vypredaným sálam. Prišli však podporiť aj výnimočný Deň s Nadáciou Markíza, kde sa zbierali finančné prostriedky pre päticu charitatívnych organizácií. Zaspievali niekoľko spoločných piesní. My sme ich vyspovedali a dozvedeli sme sa, ako trávia Vianoce rodina Šarköziovcov a Knechtová.
http://www.tvnoviny.sk/


Katka Knechtová sa našla v rómskej hudbe

Po úspešnom spoločnom projekte so skupinou Desmod zavítali do piešťanského Domu umenia Cigánski diabli so speváčkou Katkou Knechtovou. Držiteľka strieborného Slávika spievala rómske piesne a orchester Ernesta Šarköziho zase ponúkol zaujímavé aranžmány jej známych skladieb. Už na začiatku sa Katka Knechtová priznala, že Piešťany patria k jej najobľúbenejším mestám.
www.zpiestan.sk


Archív článkov skupiny Peha začiatok  | predchádzajúca  | nasledujúca | koniec