Knechtová a Diabli priniesli na východ živelnosť a emócie!

Už od začiatku októbra majú vyznávači kvalitnej muziky v 15 mestách skvelú príležitosť ako zažiť jedinečné spojenie dvoch výrazných hudobných hviezd. Repertoár Cigánskych Diablov doplnený popovými aranžmánmi Katky Knechtovej sme si nemohli nechať ujsť na košickej zastávke ich spoločnej tour. náme mená v netradičných súvislostiach prirodzene budia záujem širokej verejnosti.
http://www.mojamuzika.sk/


Katke Knechtovej sa páčia bradáči

Práve je na koncertnom turné spolu s Cigánskymi diablami. Čo robila Katka Knechtová (33) mesiac v Indii? A čo tam objavila pre svoju pleť?
www.pluska.sk


Cigánskych Diablov a Knechtovú v Košiciach okradli

Po tom, čo Cigánski Diabli s Katkou Knechtovou vychválili košické publikum až do nebies, v šatni zistili, že im chýbajú doklady, mobily a peňaženky.Škoda sa vyšplhala na viac ako 3 000 eur. V rámci turné Cigánskych Diablov s Katkou Knechtovou hudobníci zavítali v pondelok aj do metropoly východu. Koncert odohrali v Spoločenskom pavilóne.
kosice.korzar.sme.sk


Katka Knechtová bola ONLINE!

Známa slovenská speváčka Katka Knechtová vyrazila 12.10.2014 na tour 2014, no našla si čas aj na ženskýweb, pre ktorých poskytla online rozhovor 5.11.2014. Katka Knechtová už ako pätnásťročná začala svoju hudobnú dráhu s kapelou IMT Smile, kde ju Ivan obsadil na pozíciu vokalistky. Následne vyrazili na veľké československé turné ako predkapela legendárnych Olympic.
http://www.zenskyweb.sk/


Knechtová a Cigánski Diabli odštartovali turné s veľkým úspechom!

Katarína Knechtová a formácia Cigánski diabli odštartovali veľkolepé turné. Jedinečný zážitok z fúzie dvoch hudobných žánrov si z vypredaných koncertov v Rožňave a Vranova nad Topľou odnieslo nielen publikum, ale aj samotná speváčka. „Diablica" Katka sa teší na každý koncert turné práve pre žánrovú rôznorodosť a energiu, ktorú netradičné hudobné spojenie vyžaruje. Nenechajte si ujsť originálne verzie hitov.
www.markiza.sk


Štíhlejšia Katarína sa nechala aj obchytať!

Speváčku Katku Knechtovú nevídať veľmi často na spoločenských akciách. Tentoraz však urobila výnimku a vybrala sa do luxusného hotela, kde sa stretla aj s kolegami z brandže. Mladá Prešovčanka nemala núdzu o pánsku spoločnosť a muži ju neskrývane röntgenovali pohľadom. Obliekla si totiž naozaj odvážny outfit. Ultrakrátky overal odhalil jej ramená, dekolt a dokonca nezakryl ani celý zadok.
www.pluska.sk


Archív článkov skupiny Peha začiatok | predchádzajúca | nasledujúca | koniec